Yoğun Besleyici Serum İle Tanışın.

Son zamanlarda birçok insan gibi ben de temiz içerikleri olan doğal ürünler kullanmayı alışkanlık haline getirdim. Kimyasal kremler ve kozmetik ürünlerden uzak durmak cildimin hem sağlıklı olması hem de zararlı etkilere maruz kalmaması için önemli. Bu nedenle, bitkisel yağlardan olabildiğince faydalanmaya çalışıyor ve bitkisel içeriklerin cildim için tam anlamıyla uygun olduğunu düşünüyorum. Bade Natural doğanın bütün nimetlerini evimize kadar ulaştırıp cilt bakım rutinimizin bir parçası haline getiriyor. Tamamen bitkisel ve doğal bileşenler kullanılarak yüksek kaliteli içeriklerle zenginleştirilmiş ve cildimiz için hiç bir zararlı madde kullanılmamış.

 

 

Buğday özü yağı, kayısı çekirdeği yağı, argan yağı, avokado yağı, çuha çiçeği yağı, üzüm çekirdeği yağı, lavanta yağı, gül yağı, tütsü çiçeği yağı ve ıtır çiçeği yağı gibi zengin bir içeriğe sahip olan Yoğun Besleyici Serum bıraktığı etkiyle kalbimi kazandı. Yağlardan oluştuğu için öncelikle gece yatmadan kullandığım Yoğun Besleyici Serumu, sonrasında gündüzleri makyaj altına da uygulamaya başladım. Gece kullanımında cildime canlılık getiren serum, gündüz kullanımında makyajın cildimde daha sağlıklı durmasını sağladı. Aknelenme veya cildi yağlandırma gibi olumsuz bir sonuç yaratmaması benim gibi karma cilde sahip kişiler için en büyük artılarından bir tanesi. Gece uyguladığınızda yenilenmiş, canlı, yeterli derecede nemlenmiş ve dinlenmiş bir ciltle uyanıyorsunuz. Makyajınızı yapmadan önce uyguladığınızda ise makyajınızın cildinize daha iyi oturmasını sağlamakla beraber aydınlık bir bitiş elde ediyorsunuz. Sadece serumun cildiniz tarafından emilmesini bir süre beklemeniz gerekiyor. İçeriğinin bitkisel soğuk sıkım yağlardan oluşması ise, bu serumu tüm cilt tipleri için uygun hale getiriyor. Fiyat performans oranı ise kesinlikle çok iyi çünkü çok az bir miktar uygulamanız yeterli olduğu için ürünü uzun süre kullanabiliyorsunuz.
Cildinizi sağlıkla parlatan Yoğun Besleyici Serumu, içim rahat ve sonuçlardan oldukça memnun olarak cilt bakımı rutinimin bir parçası haline getirdim. Sizlere de gönül rahatlığıyla öneririm.

Selen Cebeci

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN