Vegan Dostu Yoğun Besleyici Serum

Herkese Merhaba,
Vegan dostu olan Bade Natural ürünlerinde bu hafta inceleyeceğimiz ürünümüz Bade Natural Yoğun Besleyici Cilt Bakım Serumu..Alışık olduğunuz, bildiğiniz serum görüntüsünde değil. Yağ formunda bir ürün. Zaten 10 ayrı yağın karışımı ile oluşmuş bir birleşim.
Gençlik Serumu olarak adlandırılan bu serum, cildinizin daha parlak daha canlı daha zinde görünmesini sağlıyor. Cildin esansiyel yağ asidini düzenliyor,bu depolarını dolduruyor. Peki bu ne demek? Bizlerin vücudunda yer almayan , vücudumuz tarafından yapılamayan dışarıdan almamız gereken yağ asitleridir. Bunun yanında cildi nemlendirmesi oldukça yüksek. Düzenli kullanımda cildinizin nem dengesinin ayarlandığını ve eğer soluk bir görünümü varsa daha canlı göründüğünü gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca cildi yenileme özelliği ile de zaman içerisinde daha pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.
Normalde benim yağlı bir cildim var. Bu nedenle yağ formunda olan ürünlerden yağlandırır,sivilce yapar vb. durumları yaşamaktan korktuğum için kaçınmıştım. Serum olarak belirtildiği için denemek istedim. Yağ olarak görünce eyvah dedim ama yaklaşık 3 haftadır düzenli her gün kullanıyorum. Cilt temizliği rutinimi yaptıktan sonra uyguluyorum. Sadece 3 damla tüm yüzüme yetiyor.

Yoğun-besleyici-serum

İlk sürdüğünüzde tabii ki yağlı olarak nitelendirebilirsiniz ancak kısa sürede cildiniz tarafından emiliyor ve yumuşacık yapıyor. Sabah kalktığınızda da aynı yumuşaklığı hissediyorsunuz.
İçeriğinde Buğday özü yağı, kayısı çekirdeği yağı, argan yağı, avokado yağı, çuha çiçeği yağı, üzüm çekirdeği yağı, lavanta yağı, gül yağı, tütsü çiçeği yağı, ıtır çiçeği yağı olarak 10 etkili bitki yağı yer alıyor. Tüm Bade Natural ürünlerinde kullanılan yağlar %100 doğal ve uçucu yağlardır. Tüm ürünlerinde olduğu gibi Bade Natural Yoğun Besleyici Cilt Bakım Serumu da dermotolojik testlerden geçirilmiş Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermiyor.
Bir yerde ‘Bade’ kelimesinin tasavvufta ‘Aşk’ olarak geçtiğini okumuştum. Doğa dostu doğa aşkı içinizde ise cildinize dost iseniz aşkla yapılan Bade Natural ürünleri tam size göre..

Nihan Keçeci

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN