Tonik Nedir, Ne İşe Yarar?

Tonik, kişisel bakımda yüz temizliğinin vazgeçilmez parçalarından biridir. Kısaca açıklarsak, cilt temizliğinde kullanılan, cildi arındırıcı ve rahatlatıcı özelliklere sahip bir losyondur diyebiliriz. Gün boyu yağlanan ve kirlenen cildinizi arındırmak, canlandırmak ve temizlemek için tonik kullanıyoruz. Cildi sıkılaştırma, gözenekleri sıkılaştırma, ölü hücreleri arındırma gibi özellikleri de olan cilt toniklerinin birçok çeşidi vardır ve hem kadınlar, hem de erkekler için cilt temizliğinde kullanılmasında fayda vardır.

Birçok çeşidi olan tonikler genel itibariyle alkollü ve alkolsüz olmak üzere ikiye ayrılır. Elbette biz Bade Natural olarak, yine tonik ihtiyacınız için de doğal çözümleri öneriyoruz.

Peki Bade Natural tonik?

Derinlemesine Temizleyici Tonik Deep Inside

Bade Natural Derinlemesine Temizleyici Tonik Deep Inside, tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olarak tasarlanmış ve pek tabii diğer ürünlerimiz gibi %100 doğaldır; sadece bitki suları kullanılarak hazırlanmıştır. İçeriğine bakacak olursak, lavanta suyu, gül suyu ve portakal çiçeği suyu vardır.

Dilerseniz, kısa kısa bu bitki sularının da marifetlerinde biraz değinelim.

Lavanta suyu, cilt için nemlendirici ve dengeleyici özelliklere sahiptir. Hücre yenileyici ve hasarlı ciltleri onarıcı etkiye sahip olup, bebeklerin banyo suyuna da ilave edilebilir.

Gül suyu, toniklerde yaygın olarak kullanılır. Antibakteriyel özelliği ile aknenin önlenmesine yardımcı olur. Cildin sebum dengesini düzenler, dengeleyici etkisi mevcuttur.

Portakal çiçeği suyu, harika bir makyaj temizleyici olmakla beraber, gül suyu gibi antibakteriyel özelliklere sahiptir; akne önleyici özelliği vardır.

Bade Natural toniğin kullanımı sonrasında, cildinizde bitki özlerinin son dokunuşu kalacak ve bu hissi uzun süre hissedeceksiniz.

Detaylı incelemek için:

http://www.badenatural.com/derinlemesine-temizleyici-tonik_u_r_n_239.htm

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN