Peeling Ne Sıklıkla Yapılmalı?

Son birkaç yıldır sıkça duyduğumuz peeling ürünleri ile tanıştınız mı? Cildinizin mat görünümünü yenileyerek pürüzsüz ve canlı bir hale getiren peeling ürünlerini deneme vaktin gelmedi mi?


Peeling ne işe yarar?” Peeling, bir cilt temizleme ve arındırma uygulamasıdır.

Cilt gözeneklerini peeling yapısı sayesinde derinlemesine temizleyen ve temizleme işleminden sonra ise cildin yeni görünüme kavuşmasına katkı sağlayarak daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşturan peeling, cilt için en önemli bakım araçlarından biridir.

Günlük yüz temizleme ürünleri ile gözeneklerin içine birikmiş olan kirleri tamamen yok edemediğimiz için peeling ürünleri ile gözenekleri kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.
Bu sayede cildinizde oluşabilecek siyah noktaların da oluşmasını önlemiş oluyorsunuz. Peeling ürünlerinin ne işe yarar sorusunun cevabı da kısaca cildi kirli ve mat görünümünden arındırarak yenilenmesini sağlıyor.

Etkili bir peeling için;
Peeling uygulaması için öncelikle cilt tipine uygun bir ürün seçerek işe başlamalısın.
Duş sonraları en uygun zamanlar olduğu için peeling bakımını mutlaka duş sonrasına denk getirebilirsiniz.
Haftada veya 10 günde 1 yapmalısınız.
Cildinizin pürüzsüz olmasına yardımcı olan ürünler ile formüle edilmiş peeling çeşitleri, ölü deriden arındırırken aynı zamanda doğal kokuları ile hoş bir bakım bırakıyor.

Daha parlak ve güzel bir bakım için Bade Natural Peeling ürünlerimizi inceleyin

YULAF & ARI SÜTÜ & ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞI YENİLEYİCİ YÜZ PEELİNGİ
Bal, arı sütü ve yulaf içeriği ile ölü derileri uzaklaştırıp taze cildi açığa çıkarır ve leke oluşumunu önler, cildi tazeler ve canlılık verir.Baldan üzüm çekirdeği yağına, arı sütüne kadar cilt için oldukça değerli doğal bir peelingdir. Ciltteki nem dengesini korur, ferah ve canlı bir görünüm kazandırır.
Aktif İçerik: Bal, arı sütü, yulaf, susam yağı, kayısı çekirdeği yağı, zeytinyağı, üzüm çekirdeği yağı, portakal yağı, lavanta yağı, misket limonu yağı.

ARINDIRICI VE CANLANDIRICI AROMATERAPİ DOĞAL EL PEELİNGİ
Kuruyan ellerinizin yumuşacık olması, mis gibi lavanta ve portakal kokması için kayısı çekirdeği yağı ile zenginleştirilmiş el peelingimiz ölü derinin uzaklaşmasını ve cildinizin beslenmesini sağlar. Doğal formülü ile cildinizi canlandırır ve pürüzsüzleştirir ve duru bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
Aktif İçerik: Deniz tuzu, kayısı çekirdeği yağı, zeytinyağı, limon kabuğu yağı, portakal yağı, lavanta yağı.

ARINDIRICI VE CANLANDIRI AROMATERAPİ DOĞAL AYAK PEELİNGİ
Deniz tuzu ile ölü derileri uzaklaştırır, kurumuş ve çatlamış topuklarınızın pürüzsüz olmasını sağlar. Bitkisel yağlar ile cildinizi besler ve yeniden kurumasını önler. Defne yaprağı yağı ve çay ağacı yağı ayaklarınıza ekstra bakım sağlar. Doğal formülü ile cildinizi canlandırır ve pürüzsüzleştirir ve duru bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
Aktif İçerik: Deniz tuzu, kayısı çekirdeği yağı, zeytinyağı, jojoba yağı, defne yağı, lavanta yağı, çay ağacı yağı.

ÖKALİPTUS YAĞI & HAŞHAŞ İÇERİKLİ DOĞAL PEELİNG SABUNU
Ökaliptus yağı ve haşhaş tohumları içeren %100 doğal zeytinyağı sabunumuz, haşhaş taneleri ile ölü derileri uzaklaştırır, gözenekleri açar, ökaliptus yağı ile cildi tazeler ve canlandırır.
Aktif İçerik: Zeytinyağı, okaliptüs yağı, haşhaş tohumu, biberiye yağı, portakal yağı, limon yağı, selvi yağı.

 

 

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN