Lavanta Suyu ile Cildinize ve Saçlarınıza Bakın

Cildimizin kusursuz görünümü ve sağlıklı olabilmesi için cilt bakımımız ciddi önem taşımaktadır. Cilt bakımımızda hem mevsimsel geçişler hem de kullanmış olduğumuz ürünler cildimizde oluşacak olan değişkenleri ortaya çıkaracaktır. Özellikle makyaj öncesi ve sonrası cildimizde oluşabilecek problemler vb. durumlara karşı cildimizi koruma altına almak son derece önemlidir.

Cilt bakımı sayesinde cildimizi hem koruyup hem de sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabiliriz.

Cildimizi doğru yöntemler ile temizlemeli ve koruma altına almalıyız. Doğru bakım ile cildimizi nelere karşı koruyabiliriz?

  • Ciltte oluşan problemler
  • Cildin nem oranının azalması
  • Sağlıksız ve mat görünüm

Kusursuz bir cilt bakımında lavanta suyu

Lavanta suyu eşsiz kokusu ve sağladığı faydalar ile hem cildinize bakacak hem de ruhunuza hitap edecektir.

Mevsim değişiklikler ile birlikte hem cildimiz hem de saçlarımız değişime uğramaktadır. Bu değişimin en göze çarpanı saçlarımızın dökülmesi ve yıpranan cildimiz olmaktadır. Lavanta suyu ile saçınızı sıcak yaz günleri yaklaşmadan koruma altına alabilir, düzenli kullanım ile derinlemesine bakım ve parlaklık kazandırabilirsiniz.

Lavanta Suyu

Lavanta suyu ile cildinizi temizleyin

Mucizevî etkisini cildinizde hissedeceğiniz Bade Natural % 100 doğal lavanta suyunu cildinize uygulayarak cildinizi canlandırabilir ve pürüzsüz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bade Natural % 100 doğal lavanta suyu ile yaza hazırlanın.

Doğal tonik özelliği

Temizlenmiş cildinize uyguladığınız lavanta suyunu doğal tonik olarak kullanabilirsiniz. Böylece %100 doğal olan lavanta suyu hem cildinizi koruyacak hem de tazelik katacaktır.

Lavanta suyu ile Saçlarınıza mucizevî bakım

Lavanta suyunu saçlarınıza uygulayarak hem parlak bir görünüm elde edebilir hem de kepek önleyici etkisi ile saçlarınızı oluşmasını istemediğiniz kepeğe karşı koruma altına alabilirsiniz. Saçlara canlı ve doğal bir görünüm sağlayan lavanta spreyini ayrıca saçlarınızı yıkadıktan sonra da kullanarak doğal parfüm etkisini hissedebilirsiniz. Ayrıca lavanta suyunu saçınıza uygulamak için Lavanta Suyu Saça Nasıl Uygulanır? yazımıza göz atabilirsiniz.

Lavanta suyu cildin daha parlak ve ışıltılı görünmesini sağlayarak, cildinize pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

1 Yorum

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN