Kuşburnu Çekirdeği Yağı ile Yaşlanma Karşıtı Bakım Yapın

Kuşburnu çekirdeği yağı birçok kişi tarafından özellikle cilt lekelerini gidermek ve oluşumunu engellemek için kullanılmaktadır. Günlük bakıma ve nemlendirme etkisi sağlayan özelliği ile ve tüm cilt tiplerine uygunluğu ile bilinmektedir. Bu yüzden özellikle kadınlar için olmazsa olmaz bir bakım yağıdır.

Peki, Kuşburnu Çekirdeği Yağı gerçekten bu kadar etkili bir yağ mıdır?

Bade Natural olarak kuşburnu çekirdeği yağını satışa sunduğumuz günden beri hem çok fazla talep almakta hem de kullananların %85’inden aldığımız yorumlar ve anketler sonucunda etkili bir yağ olduğu belirlenmiştir. Gün geçtikçe kullanımı artmakta ve en çok satılan ürünlerimiz arasındadır. Soğuk sıkım yöntemi ile elden edilen bu yağın içerisinde E, C, D, B ve A vitaminleri bulunmaktadır. Bu sayede lekeler üzerinde yenileyici özelliğe sahiptir. Cilt tarafından düzenli kullanımda ise etkilerini hızlıca göstermektedir. Burada en önemli kısım olan yaşlanma karşıtı özelliği yenileyici tarafıyla ön plana çıkmaktadır. C vitamini bakımından ise güçlü olması cildimize büyük faydalar sağlamaktadır.

İşte Kuşburnu Yağının Temel Faydaları Yaşlanma Karşıtı Özelliği

Cilde derinlemesine bakım yapan kuşburnu çekirdeği yağı güçlü etkisi ile cildinize yüksek derecede bakım yapar. C ve A vitaminleri sayesinde ise nem düzeyini ayarlar ve yaşlanma karşıtı bakım yapar. Özellikle kimyasal bakımdan uzak durmak isteyen kişiler için mükemmel bir yağ çeşididir.

Leke Karşıtı

Güneş, hamilelik ve yaşlılık lekelerine karşı özellikle tercih edilmektedir. Cildimizin özellikle yaz aylarında maruz kaldığı ışınlar sayesinde leke oluşumu daha fazla olmaktadır. Ve cildimizin nem dengesini kaybetmesi ile bu lekeler güneş sonrasında etkilerini gösterir. Özellikle yağ dengesini sağlaması hem oluşmuş lekeleri hem de oluşacak lekelere karşı etkili bir şekilde bakım sağlar.

Akne İzi Giderme

Ciltte oluşan aknelerden dolayı birçok kişide akne sonrası izler kalmaktadır. Bu izler ise sonrasında cildimizde kötü bir görünüme yol açar. Kuşburnu çekirdeği yağının diğer bir faydası ise akne izlerini giderme olarak bilinmektedir. İçerisinde bulunan A vitamini sayesinde izleri düzenli kullanımda giderme özelliği sağlayacaktır.

Kuşburnu Yağı Nasıl Kullanılmalıdır?

• Kuşburnu yağınızı kapak açımında itibaren 12 ay boyunca kullanabilirsiniz ve bu süreye dikkat etmek çok önemlidir.
• Mutlaka serin ve karanlık bir yerde saklayınız.
• Günde iki defa sabah ve akşam olacak şekilde cildinize uygulayabilirsiniz.(Yaz aylarında güneş ile bire bir temas ettirmeyiniz.)
• Eğer cildiniz yağlı ise 1-2 damla kuşburnu çekirdeği yağını cildinize iyice yediriniz.
• Tüm cilt tipleri için uygundur.

1 Yorum

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN