Kış Aylarında Doğal Cilt Bakımı

Kış aylarında, soğuk havanın etkisiyle cildimiz hassaslaşır, daha fazla yıpranma ve zarar görme ihtimali artar. Hem genel sağlığınız, hem de cilt sağlığınız açısından doğal cilt bakım ürünleri kullanmanın ne kadar önemli olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Özellikle kış aylarında da, cildin önemli oranla hassaslaştığını dikkate alırsak, kış bakımı yaparken de doğal cilt bakım ürünleri kullanmanın önemi bir kademe daha artıyor diyebiliriz.

Bu yazımızda, kış ayları boyunca cildinizi soğuktan koruyacak, bakım yapıp besleyecek, hem de onarılmasına yardımcı olarak bir bakım seti paylaşacağız sizlerle.

1. ADIM – TEMİZLE

Kış mevsimlerinde cilt temizliğiniz için Bade Natural Temizleyici&Tazeleyici Balm My One And Only, en doğru seçim. İçeriğinde hindistan cevizi yağı, Shea yağı, badem yağı, selvi yağı, portakal yağı, nane yağı ve lavanta yağı olan My One And Only Balm ile cildiniz temizlenirken, aynı zamanda ferahlayacak, tazelenecek ve yumuşayacak. Nem dengesi korunurken, aynı zamanda hücre yenilenmesi desteklenecek. Ayrıca, mantar, egzama, akne gibi problemlerin tedavisinde de yardımcı olarak rol alacak.

2. ADIM – TONİKLE

Cilt tipiniz ne olursa olsun, tamamı bitki sularından oluşan Bade Natural Derinlemesine Temizleyici Tonik Deep Inside ile, cildinizde çiçeklerin özü kalacak son dokunuş olarak. Lavanta, gül ve portakal çiçeği hidrosolü (bitki suyu) ile formüle edilen eşsiz içeriği, temizlemekle beraber cildinizin beslenmesi, hasarlı hücrelerin onarılması gibi özellikleri de mevcut. İçerdiği gül suyu sayesinde kırşıklık giderici özellikleri de barındırır.

3. ADIM – NEMLENDİR

Bade Natural Günlük Nemlendirici Balm Begin Again, bir an olsun yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir nemlendirici. Cilt tipiniz ne olursa olsun, düzenli olarak nemlendirilmeye ihtiyaç duyar. Begin again, jojoba, zeytin, biberiye, lavanta ve rezene yağlarından oluşan içeriğiyle, cildinizi sadece nemlendirmez, aynı zamanda hücre yenilenmesi, ölü hücrelerden arınma, yaşlılık izlerinin azalması gibi önemli noktalarda da rol alıyor.

4. ADIM – SAÇLARINI UNUTMA

Kış aylarında cildiniz gibi, saçlarınız da hassaslaşır, yıpranır. Cildiniz için uyguladığınız bakım ve koruma işlemlerini saçlarınız ve hatta tırnaklarınız için de uygulayabilirsiniz. Nasıl mı?

Bade Natural Saf Hindistan Cevizi Yağı Coco Style imdada yetişiyor. %100 Hindistan Cevizi Yağı barından Coco Style, hücrelerin canlanması, yenilenmesi, saçlara ve tırnaklara nem ve parlaklık katması sebebiyle yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz diğer bir doğal mucize. Soğuk nedeniyle dudaklarınızda kuruma ve çatlama yaşıyorsanız, dudaklarınıza da sürebilirsiniz.

Cilt problemleriniz, Bade Natural Ürünleri veya cildinizle alakalı başka bir konuda sorularınız varsa, WhatsApp Ücretsiz Danışma Hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

0546 450 45 15

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN