Gül Suyu ile Cildine, Saçına ve Kendine İyi Bak

Kış aylarında soğuk hava, rüzgar ve çeşitli hava kirliliğine maruz kalıyorken, yaz aylarında ise güneş ışınları ile cildimiz zarar görebilir.
Şüphesiz doğal güzelliğin adımlarından biri olan Gül Suyu, özellikle yoğun geçen kış mevsiminin ardından cildinizi koruyacak ve yenilenmesini sağlayacaktır.
İklim değişikliklerinde eğer cildimizi sağlıklı bir şekilde koruyabilirsek ışıltılı ve temiz bir cilde sahip olmak hiç de uzakta değil.
Sağlıklı bir cilt için düzenli aralıklar ile cilt temizlenmeli ve özellikle mevsim geçişlerine hazırlanmalıdır.
Yaz aylarının gelmesi ile birlikte cildimiz ve saçlarımız yeni bir geçiş dönemine girmekte ve yenilenmeye ihtiyacı olmaktadır. Gül suyu yaza hazırlanmanıza eşlik eden etkisiyle ve muhteşem kokusuyla size tazelik katacaktır.
Gül suyunun doğal etkisi ile sadece cildinize değil, saçlarınızı da % 100 olumlu etkisi olacaktır. Ayrıca Gül suyunun bu mucizevî etkisi kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Gül suyu-bade natural gül suyu

Muhteşem kokusu aynı zamanda doğal parfüm özelliği taşımaktadır.  

Cilt Bakımında Gül Suyu

Yüzyıllardır güzellik ürünü olarak bilinen ve kullanılan gül suyu teninizde oluşan sorunlara ve hassasiyete karşı cildinizi iyileştirir ve doğal bir nemlendirme sağlar.

Gül Suyunu Sprey Olarak Kullanmak

Özellikle yaz aylarında temizlemiş olduğunuz cildinize Bade Natural % 100 Doğal Gül Suyu Spreyini sıkarak hem cilt bakımınızı yapıp hem de cildinizi nemlendirebilirsiniz. Eşsiz kokusu ile kendinizi tazelenmiş ve iyi hissedebileceksiniz.

Aynı zamanda taze, nemli ve güçlendirilmiş olan cilt dışarıdan oluşabilecek kötü etkilere karşı koruma kalkanı oluşturacaktır.

gül suyu-bade natural gül suyu

Gül Suyu ile Cilt Nasıl Nemlendirilir?

Cildinizin kuruluğundan ve yeterince nemli olmadığından şikayet ediyorsanız gül suyu bu probleminizi çözecektir. Gül suyunu kullanarak cildinize nem kazandırabilirsiniz. Her duştan sonra gül suyunu cildinize uygulayarak nemlendirebilirsiniz. Ayrıca gül suyunu vücudunuzda da kullanabilirsiniz.

Gül Suyu ile Makyaj Temizleme

Yüzünüze uygulamış olduğunuz özellikle günlük makyajda rahatlıkla gülsuyunu kullanabilirsiniz. Makyajınızı ılık su ile yıkadıktan sonra gül suyunu kullanarak temizleyebilir ve cildinize ferahlık katabilirsiniz.

Saç Bakımında Gül Suyu

bade natural-gül suyu-bade natural gül suyu
Gül suyunu saçınıza uygulayarak doğal bir nem ve parlaklık kazanmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bu güzel nemlendirmenin sonunda eşsiz kokusu saçlarınıza eşlik edecektir.
Gün içinde ister evde olun isterseniz işyerinizde bu koku ile güne güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.
El ve Tırnak Bakımında Gül Suyu
El ve tırnaklarınıza evde bakımı kendinizde yapabilirsiniz. Öncelikle gül suyu sprey ile iyice yumuşatabilir ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.
Ilık suyun içerisine 3-4 damla gül suyu ekleyerek el ve ayak tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz, bu uygulama sonrası elleriniz ile ayaklarınızın tazelendiğini göreceksiniz.
Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN