ERKEKLERE ÖZEL SAKAL BAKIM TÜYOLARI

Erkeklere Özel Sakal Bakım Tüyoları 

Cilt ve kişisel bakımın artık sadece kadınlar tarafından yapılmadığını hepimiz biliyoruz. Bu yüzünden bakım konusu hem erkekleri hem de kadınları yakından ilgilendirmektedir.
Erkeklerde artık bakım konusunda kadınlar gibi birçok endişe duymaktadır. Bu konuların başında dış görünümü yakından ilgilendiren sakal bakımı çekmektedir. Ve erkekler için özellikle sunulan ürünler azken doğru ürüne ulaşmak bu yüzden zorlaşmaktadır. Doğru ürün ve bakım ile sağlıklı bir sakal bakımı yapılabilir.

İşte Sakal Bakımı için kullanabileceğin ’Bade Natural’ ürünleri burada!

SANDAL AĞACI YAĞI & JOJOBA & BADEM YAĞI BESLEYİCİ & GÜÇLENDİRİCİ SAKAL YAĞI
Sandal ağacı yağı ve bergamot yağı içeren %100 doğal sakal yağımız sakalınızı güçlendirir. Besleyici özelliği sayesinde daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. İçeriğindeki argan yağı ve jojoba yağı ile sakallarınızı besler, güçlendirir, canlı ve parlak görünmesini sağlar. Cildinizi nemlendirir ve tıraşı kolaylaştırır.
Aktif İçerik: Jojoba yağı, badem yağı, argan yağı, sandal ağacı yağı, terpentin, bergamot yağı, çayağacı yağı.

SANDAL AĞACI YAĞI & JOJOBA & BADEM YAĞI BESLEYİCİ & GÜÇLENDİRİCİ SAKAL BALMI
Sandal ağacının erkeksi kokusu ile bezenmiş %100 doğal sakal bakım balmı ile daha yumuşak ve konforlu sakallara sahip olmanız mümkün. İçeriğindeki shea yağı ve Hindistan cevizi yağı ile sakallarınızı besler, güçlendirir, canlı ve parlak görünmesini sağlar.
Aktif İçerik: Jojoba yağı, badem yağı, shea yağı, hindistan cevizi yağı, balmumu, sandal ağacı yağı, terpentin, bergamot yağı, çayağacı yağı.

SHEA BUTTER & BERGAMOT SAKAL ve BIYIK ŞEKİLLENDİRİCİ WAXI
%100 doğal sakal waxımız sakallarınıza ve bıyıklarınıza istediğiniz şekli vermenizin en doğal ve kolay yolunu sunar. Yapışkan his bırakmadan, dökülme yapmadan ve kimyasala maruz kalmadan sakallarınıza ve bıyıklarınıza şekil vermenin keyfini yaşayın.
Aktif İçerik: Lanolin, balmumu, hindistan cevizi yağı, shea yağı, jojoba yağı, bergamot yağı.

Sakal bakımınızı doğru ve düzenli adımlarla yaptığınızda daha canlı ve parlak sakallara sahip olabilirsiniz.
Sakalınızı taramak bakım yaptığınız anlamına gelmez, düzenli bakım için mutlaka sakal bakım yağı veya balm ile güçlendirmelisiniz.
Sakalınızı şampuan ile yıkamayınız.
Sakallarınızı nemlendirmek, daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.
Sakal bakımında kullandığınız yağı sakalınıza masaj yaparak uygulayınız.

 

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN