Düğün Öncesi Bakım Nasıl Olmalı

Düğün deyince hepimiz aklına beyazlar içinde, kuğu gibi bir gelin manzarası geliyor değil mi? İşte düğün öncesi bakım, belki de hayatınızın en önemli gününde sizin de kuğu gibi, ışıl ışıl görünmenizde önemli payı olan bir detay. Aile büyükleri, arkadaş, eş, dost, komşu muhakkak bu özel gününüzde yanınızda olacak ve giyiminizden makyajınıza, bakımınıza kadar size yardımcı olmaya çalışacaktır. Yine de, birkaç kısa madde halinde düğün öncesi bakım hakkında izlenecek adımları sizinle paylaşmak istiyoruz.

Düğün Öncesi Bakım

Sanıyoruz ki ilk adım olarak siz de bedensel temizliği tercih edersiniz. Ağda, epilasyon ya da lazer terapisi ile istenmeyen tüylerden kurtularak işe başlıyoruz. Cildinizin hassasiyetine ya da maddi olanaklarınıza göre bu seçeneklerden birinde karar kılıp vücudunuzu pürüzsüz hale getirebilirsiniz.

Sonrasında ışıl ışıl, gelinliğinize de uyum sağlayacak bir cilt için sıra cilt bakımı adımına geliyor. Elbette biz her zaman olduğu gibi yine doğal cilt bakımından yana kullanıyoruz önerimizi zira kimyasal içerikli ürünlere cildinizin vereceği tepkiyi kestirmek zor ve eminiz ki o geceyi kimyasal içeren ürünlerle riske atmak istemeyeceksiniz. Cildinizle ilgili bir şikayetiniz, probleminiz varsa bir an önce şikayet sebebinizi ortadan kaldırmak için kolları sıvayın; yok, benim cildim zaten sorunsuz diyorsanız daha klasik, rahatlatıcı ve aydınlatıcı bir cilt bakım rutini uygulayabilirsiniz.

Üçüncü adım olarak, hazır cilt bakımını uygulamışken sıra epilasyona bağlı olarak görülebilecek kızarma ve kararmaları yok etmek gerekli. Özellikle bu koltuk altı ve genital bölge kararması herkeste görülmese de, ciddi bir çoğunluk bu sorundan şikayetçi diyebiliriz.

Saçlar ve makyajla beraber tabii ki tırnak bakımını unutmamak lazım. Bu da bizim dördüncü adımımız olsun. Bakımlı, parlak tırnaklar şıklığınızı ve zerafetinizi tamamlar. Tırnaklarınız uzunsa, güzelce şekil vermeyi sakın unutmayın.

Beşinci ve son adım olarak da dişleri beyazlatıyoruz. Zaten harika görünüyorsunuz ve herkesin gözü sizin üzerinde. Bu manzarayı harika, sıcacık bir gülümseme ile taçlandırmak elbette sizin gibi bir geline yakışacaktır 🙂

Son olarak, bazı takipçilerimizin bildiği, bizimle yeni tanışanların ise henüz bilmediği bir setimizden bahsetmek istiyoruz.

Bade Natural Düğün Öncesi Bakım Seti

8 farklı üründen oluşan ve tamamı doğal Gelin Seti, düğün gecenizde yüzünüzden yorgunluğun izini söküp alacak, bakım yapacak, yenileyecek ve aydınlatacak enfes bir set. Temizleme, yenileme, koruma, rahatlatma bir arada. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN