%100 Doğal Ürünler ile Yeni Yıla Girerken Cildinizi Yenilemenin En Hızlı Yolu

%100 Doğal Ürünler ile Yeni Yıla Girerken Cildinizi Yenilemenin En Hızlı Yolu

Her zaman cildimizin daha pürüzsüz ve parlak gözükmesini isteriz. Bunun sonucunda kozmetik sektöründe birçok öncü firma pürüzsüz bir cilde sahip olmanız için çalışmalar yapar. Ama ne yazık ki bu ürünler faydalı bileşenlerin yanında pek çok zararlı kimyasalı da içerir. Doğru formüle edilmiş %100 doğal ürünler cildinizin sağlığını korurken estetiğine de önem verir.

Doğallıkla gelen güzelliğe sahip olmak için yılbaşına girerken cildinizi nasıl hızlı ve kolay onarabileceğinizi bu yazımızda sizlere anlatmak istedik.

 

İlk Adım: Makyaj Temizliği (Tüm Cilt Tiplerine Uygun)

https://www.badenatural.com/temizleyici-tazeleyici-cilt-bakim-balmi

Güzel görünen bir cilde sahip olmak istiyorsak dikkat etmemiz gereken en önemli adım temizliktir. Sizler için paylaştığımız bu ürünümüzle %100 doğal bir şekilde yüz temizliğinizi yapabilirsiniz. Ürünümüzde Afrikalı Şifacıların kullandığı Shea yağı ile birlikte tamamen doğal 7 farklı yağ bulunmaktadır. Bu Arındırıcı Aromaterapi Yüz Temizleme Balmı ile günün sonunda makyajınızı temizlerken, hem cildinize karşı hassas davranır hem de derinlemesine temizlik sağlayarak taze ve yenilenmiş bir cilde sahip olursunuz.

İkinci Adım: Peeling (Tüm Cilt Tiplerine Uygun)

https://www.badenatural.com/tazeleyici-dogal-yuz-peelingi

Ölü hücrelerin uzaklaşması, cildiniz için oldukça önemli bir adımdır. Peeling, cildinizdeki ölü derinin atılıp yenilenmesini sağlar. Bu uygulama ile birlikte cildiniz ölü hücrelerinden arındırılır ve cildiniz bu arındırılma ardından yeni hücreler oluşturmaya başlar böylece tahriş olan ve hasar gören cildinizi yenilemenize olanak sağlar. Tüm cilt tiplerine uygun olarak hazırlanmış olan Yulaf & Arı Sütü & Üzüm Çekirdeği yağı kullanılan Yenileyici Yüz Peelingi ile sizler de cildinizi %100 doğal bir şekilde ölü hücrelerden arındırabilirsiniz.

Üçüncü Adım: Kil Maskesi

Minareller ile zenginleştirilmiş kil maskeleri, cildinizde bulunan fazla yağı azaltır, gözenekleri sıkılaştırır, cildinizin rengini düzenler, akne oluşumlarını minimize eder, cildinizi toksinlerden arındırarak daha pürüzsüz ve yenilenmiş bir cilde sahip olmanızı sağlar. Kil maskelerinde en iyi sonucu almak için doğal ürünler kullanmanız gerekir. Farklı cilt tiplerine göre ayrılmış %100 doğal Kil Maskelerimiz ile cildinizi yenileyin.

Yağlı ve Akneye Eğilimi Olan Cilt Tipleri İçin;
https://www.badenatural.com/akneye-egilimli-ciltler-icin-bentonit-ve-aktif-komur-iceren-kil-maskesi

İçerisinde bulunan aktif kömür ile toksinleri uzaklaştırır, gözeneklerinizi sıkılaştırır. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için Akneye Eğilimli Ciltler İçin Bentonit ve Aktif Kömür İçeren Kil Maskesini düzenli olarak haftada bir veya iki kez kullanabilirsiniz.

Normal, Karma ve Olgun Cilt Tipleri İçin;
https://www.badenatural.com/kusburnu-tozu-ve-bentonit-leke-karsiti-peeling-etkili-kil-maskesi

İçerisinde bulunan bentonit kili ve kuşburnu çekirdeği tozu sayesinde hem peeling hem de maske etkisi sağlar böylece daha sağlıklı ve aydınlanmış bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu maske tüm cilt tipleri için uygun olup %100 doğal hammaddeler ile üretilmiştir. Haftada bir veya iki kez düzenli uygulamanızı ve daha etkili bir sonuç için “Leke Karşıtı Yüz Serumu” ile birlikte kullanmanızı öneririz.

Dördüncü Adım: Tonik

Sağlıklı ve parıldayan bir cilde sahip olmak isteyen herkesin listesinde kesinlikle tonik bulunmalıdır. Gün içerisinde makyaj ve dış etkenlerden etkilenen cildimizi, gün boyu biriken kirlerden derinlemesine arındırabileceğimiz bir üründür.

%100 doğal tonikler, cildi derinlemesine temizlemek ve canlandırmak için ideal ürünlerdir. Düzenli tonik kullanımı ile gün boyu kirlenen ve yağlanan cildimizi arındırır, canlı ve parlak olmasını sağlarız.

Yağlı ve Akneye Eğilimi Olan Cilt Tipleri İçin;
https://www.badenatural.com/cay-agaci-ozlu-akneye-egilimli-ciltler-icin-dogal-sprey-tonik

%100 doğal olan Cay Ağacı Özlü Akneye Eğilimli Ciltler İçin Sprey Tonik, 6 farklı doğal bitki özünün karışımından oluşturulmuştur. Günlük kullanıma uygundur. Bu doğal ürün sayesinde, gün içerisinde oluşan yağ ve kirlerden cildinizi kolaylıkla kurtarabilirsiniz.

 

Normal, Karma ve Olgun Cilt Tipleri İçin;
https://www.badenatural.com/kusburnu-meyvesi-ozlu-leke-karsiti-dogal-sprey-tonik

%100 doğal içeriğe sahip Kuşburnu Meyvesi Özlü Leke Karşıtı Sprey Tonik ile cildinizin temizlenmesine ve tazelenmesine destek olabilirsiniz. Tüm cilt tiplerine uygundur. Günlük kullanıma uygundur.

Beşinci Adım: Serum

Serumların konsantre özelliği sayesinde, cildinizdeki yaşlanmayı, leke oluşumunu engelleyebilir ve cildinizin daha hızlı bir onarım yapmasını destekleyebilirsiniz.

Yağlı ve Akneye Eğilimi Olan Cilt Tipleri İçin;
https://www.badenatural.com/cay-agaci-yagi-akneye-egilimli-ciltler-icin-yuz-serumu

%100 doğal içeriği ile Çay Ağacı Yağı Akneye Eğilimli Ciltler İçin Yüz Serumu, içerisinde bulunan 12 farklı doğal yağ ile cildinizi nemlendirerek korumaya alır. Cildinizi akne oluşumuna karşı korur, pürüzsüz bir hale getirir ve cildi rahatlatır. Bu doğal ürünü hem gece hem gündüz kullanabilirsiniz.

Normal, Karma ve Olgun Cilt Tipleri İçin;
https://www.badenatural.com/kusburnu-cekirdegi-yagli-yuz-serumu

%100 doğal içeriğe sahip olan Kuşburnu Leke Karşıtı Yüz Serumu içeriğinde 11 farklı doğal yağ ile cildinizi, nemlendirir, korur, yeniler, anti-aging bakım yaparak daha aydınlık ve yenilenmiş bir cilt sunar.

 

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN