Derinlemesine Temizleyici Tonik İle Tanışın.

Bade Natural ürünleri yüksek kalite standartlarında bitkisel içerikli ve doğal bileşenlerle üretiliyor. Hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilen Bade Natural ürünleri tam bir vegan dostu. Son zamanlarda doğal içerikleri ile öne çıkan bu ürünlerden Derinlemesine Temizleyici Tonik’in daha şişesini açmadan aldığınız koku inanılmaz, içeriğinde Lavanta, gül ve defne olmak üzere üç farklı doğal bitki özünün olması kendinizi baharın ortasında doğa yürüyüşü yapar gibi hissettiriyor. Bade Natural Derinlemesine Temizleyici Tonik, Su buharı distilasyonu ile elde edilen bitki suları ve söğüt kabuğu özü ile cildi sıkılaştırma, sebum miktarını dengeleme özelliklerine sahip. Düzenli kullanımda hem cilt yağı dengeleniyor hem de cilde canlılık veriyor. Bade Natural Derinlemesine Temizleyici Tonik’in pompalı cam şişede olması, hem kullanım miktarı açısından kolaylık sağlıyor hem de hijyenik açıdan kendini ve dolayısı ile yine cildimizi koruyor.

 

Hepimizin belli bir makyaj temizleme rutini var ve bu rutin içerisinde tonik eksik olmaması gerekenlerden bir tanesi. Bade Natural Derinlemesine Temizleyici Tonik,  kıvamı açısından da bana çok farklı geldi, duru su gibi. Cildimde herhangi bir yanma hissi yaratmadı. Evet temizleyici bir ürün sonrası kalanları almak konusunda fazlası ile başarılı peki ya makyaj olmadan direk cildi temizleme konusunda? Makyaj yapmadığım günde de yüzümü temizledikten sonra tabii ki gözeneklerimin sıkılaşmasını düşünerek pamuğa iki fıs Bade Natural Tonik sıkıp yüzümü sildim ve pamukta gördüklerime inanamadım. Cildi temizlemesinin yanında beslemesi, nem dengesini sağlaması ve koruması dışında cilt yenileyici özelliği ile de bir tonikten fazlasını başarıyor.

Tüm Bade Natural ürünlerinde olduğu gibi, Bade Natural Derinlemesine Temizleyici Tonik de Paraben, alkol, formaldehid, sülfat, alüminyum, mineral yağlar, petrol türevi hammaddeler, kanserojik maddeler  vb. içermiyor.

Doğa gibi nefes alan bir cilt için Bade Natural ürünlerini siz de keşfedin…

Nihan Keçeci

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN