CİLT SERUMLARI İLE BAKIM

Gün içinde detaylı bakıma ihtiyaç duyan cildimize, günlük bakım rutinlerimizin yanında ek olarak daha güzel ve hızlı bir şekilde etki eden bakım ürünleri ile desteklememiz gerekiyor.
Serum kullanımı, günlük cilt bakım rutinimizde derinlemesine etki etmesi için en büyük bakım yardımcılarından birisidir.

Tabi cilt serumlarını kullanırken en önemli kurallardan biri kullanım sıralamasıdır. Cildinizin iyi temizlenmiş ve toniklenmiş olması gerekiyor, bu şekilde kullanmış olduğunuz serumun etkisi daha hızlı olacaktır. İyi temizlenen ciltte serumun emilimi daha iyi olacağından düzenli kullanımda son derece önemlidir. Eğer farklı bir bakım ürünü rutininiz var ise serumun cilt tarafından iyice emilmesini mutlaka bekleyiniz.

Peki, hangi yaş aralığında serum kullanabilirim?
Serum kullanımı cilt tipine göre doğru seçildiği takdirde 20 yaş ve üzeri kullanım için uygundur.
Günlük Bakım Rutininde Cilt Bakımına Uygun Serum Kullanmayı Unutma
Günlük rutinine eklenen bakım serumları cildinizi güne daha canlı ve bakımlı görünmeniz için sizi hazırlıyor. Günlük bakımda 3-4 damla kadar avucunuza alınız, yukarı doğru hareketler ile cildine masaj yaparak tüm cildine yayılmasını sağla.
Bade Natural Yoğun Besleyici Serum Hakkında Merak ettikleriniz
Güçlü ama hafif formülü ile cildi anında rahatlatır.
İpeksi bir dokunuş ve yumuşaklık verir, kuru cildi besler.
Ciltteki mat görünümün azalmasına yardımcı olur.
Cildi çok iyi nemlendirirken, yenilenmesine de yardımcı olur.
Cildin taze ve canlı görünmesine yardımcı olur.
İçeriğinde bulunan buğday özü yağı; yüksek E vitamini içeren kırışıklık karşıtı bakım yaparken aynı zamanda cilt elastikiyetini de korur.
Lavanta yağı ile cildi rahatlatır ve tazeler.
Hem cilt hem saç bakımında da kullanılan üzüm çekirdeği yağı, cilde parlaklık verirken cilt tonu eşitsizliklerinin giderilmesine de yardımcı olur.

Yoğun Besleyici Serum içinde yer alan aktif içerikler; Buğday özü yağı, kayısı çekirdeği yağı, argan yağı, avokado yağı, çuha çiçeği yağı, üzüm çekirdeği yağı, lavanta yağı, gül yağı, tütsü çiçeği yağı, ıtır çiçeği yağı.

 

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN