Cildinizi Temizlemenin Önemi

Canlı bir cilt için cilt bakımın ilk adımı cildi derinlemesine temizlemektir. Bu nedenle, doğru temizleme ürününü seçmek çok önemlidir. İyi bir temizleyici, cildin doğal nemini düşürmeden temizlenmesini sağlayacaktır.

Cildimiz üzerinde temas eden kozmetik ürünleri ve çevresel faktörler için gece ve gündüz cilt temizliği gereklidir. Cildimiz için sadece makyaj sonrasında temizlik değil, gece temizliği de uygulamayız. Gece boyunca yok olmuş olan nemlendirmeyi geri kazanmak ve yeni güne hazırlamak için çok önemlidir. Böylece ertesi günde güzel ve canlı bir görünüme hazırlanmış olursunuz.

Düzenli yüz temizliği sayesinde cildin nemlendirme seviyesini korumanıza yardımcı olur. Susuz ve kirli kalmış bir ciltte pürüzlü bir görünüm ortaya çıkaracaktır.

  

  • Temizlik, yaşlanma karşıtı etki sağlayacaktır.
  • Temizleme, cildin uygun şekilde nemlenmesini ve fazla yağ birikimini önler.
  • Cildinizin parlak ve canlı görünmesini sağlar.

Doğru cilt temizleme ürününü nasıl seçebilirsiniz?

Mutlaka ve mutlaka cilt tipinizi öğrenin.

Cildinizin maruz kalmış olduğu durumlara karşı temizleme ürünleri kullanınız. Örneğin ağır bir makyaj sonrası için hem cilt hem de göz makyajı için aynı ürünü kullanmayınız. Cildinizde çok fazla terleme yaşıyorsanız

Her hangi bir yağ veya ürüne karşı alerjik bir durumunuz var ise mutlaka ürün içeriğini detaylıca inceleyiniz.

Doğal cilt bakım ürünlerini detaylıca inceleyerek, cildinize kimyasal ürünler uygulamaktan vazgeçin.

Bade Natural %100 doğal cilt temizleme ürünleri ile tanışın!

İçeriğinde bulunan %100 doğal ve saf yağlar ile cildinizi derinlemesine temizlemenizi ve canlı bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Bade Natural cilt temizleme ürünlerini oluştururken hem cilt hem de göz makyaj temizliği için iki ayrı ürün geliştirmiştir.

Ürünlerimizi incelemek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

https://www.badenatural.com/goz-dudak-icin-makyaj-temizleyici-yag

İçeriğindeki lavanta yağı ile yenileyici etki gösterir, sığala yağı sayesinde kırışıklıkları önler.

Kullanım: Yeterli miktar yağı pamuğa dökünüz ve dairesel hareketlerle göz ve dudak makyajınızı temizleyiniz. İhtiyaç duyarsanız nemli temizleme bezi ya da pamuk ile yağı ve kiri silerek uzaklaştırınız ya da suyla yıkayınız

https://www.badenatural.com/makyaj-temizleyici-yag

İçeriğindeki lavanta yağı ile yenileyici etki gösterir, çay ağacı yağı sayesinde derinlemesine temizler ve nane yağı ile ferahlık verir.

Kullanım: Yeterli miktar yağı pamuğa dökünüz ve dairesel hareketlerle yüzünüzü temizleyiniz. İhtiyaç duyarsanız nemli temizleme bezi ya da pamuk ile yağı ve kiri silerek uzaklaştırınız ya da suyla yıkayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN