Cildini Dinlendirmeye Ne Dersin?

Her zaman söylediğimiz cilt bakımlı olursa, düzenli bakım yapılırsa kendini korur, yeniler ve gösterir. Gün içerisinde veya haftalık yapılan cilt bakımının yanında her gece düzenli bakım yapılması da bunun önemli bir parçası.

Tüm gün boyunca cildimizde biriken kir vb. her şeyden kurtulmanın dışında, gece biz uyurken cildin kendini onarma, yenileme vb. çalışmalarına destek olacak ürünler kullanmamız gözeneklerin hava alması ve cildin nemini koruması için gerekli.

Biz uykudayken doğru cilt ürünlerini kullanarak yapacağımız ön bakım ile daha canlı, parlak, daha az kırışık ve pürüzsüz bir cilde sahip olabiliriz.

%100 nemlendirici özelliğe sahip Bade Natural Besleyici Gece Balmı, 9 farklı bitkisel yağdan oluşuyor ve bu gece cilt üzerinde yukarıda belirttiğim şekilde çalışıyor. Yani cildinizi besliyor, cildin nem ve yağ dengesini koruyor cildinizi onarılmasına destek oluyor.

Gece Balmının İçeriğine Bakalım

Gece balmının içeriğindeki doğal yağlar; Zeytinyağı; Cildi çok güzel nemlendirir, leke oluşumunu engeller ve gözeneklerin tıkanmasını engeller.

Aynısefa yağı; İyileştirme özelliği vardır. Kızarıklık, kaşıntı, yanık, sivilce vb. sorunlara iyi gelir ve cildin kolajen üretimini arttırmayı destekler.

Çörek otu yağı; sivilce, akne ve tıkanmış gözenek sorunlarının giderilmesi, nemlendirme ve lekelerin giderilmesi konusunda etkilidir.

Susam yağı; Kuru ciltlerin kullanımında nemlendirirken, yağlı ciltlerin kullanımında yağlanmayı geciktiriyor.  Peeling etkisi ile cildin pürüzsüzleşmesine destek oluyor.

Üzüm çekirdeği yağı; Yaşlanma belirtilerinin azalmasına destek oluyor, yine sivilce, akne ve güneş lekelerinin giderilmesini destekliyor. Cildi besleyerek nemlendirmeyi sağlıyor.

Defne yaprağı yağı; Cildi canlandırma ve parlaklaştırma özelliğine sahip.

Çay ağacı yağı; İçeriğinde bulunan antiseptikler sayesinde sivilce ve akne oluşumu ile savaşarak, hem oluşumu engellerken hem de lekelerin giderilerek cildin daha pürüzsüz olmasını sağlıyor.

Biberiye yağı; Sivilce akne ve siyah noktalara etkisi dışında en önemli özelliği cildi sıkılaştırma etkisine sahip olması. Bunu yanında renk eşitsizliklerini dengeleyerek, cilde daha pürüzsüz bir görünüm kazandırması.

Kantaron yağı; Cildi onarma, nemlendirme ve yatıştırma etkisine sahiptir.

Tüm gece boyunca içeriğindeki %100 doğal bu yağlar sayesinde tüm bu sorunlarla aynı anda üstelik biz uyurken savaşan Bade Natural Gece Balmı ile sabaha daha rahatlamış bir ciltle uyanmak sizce de harika olmaz mı?

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN