Bıttım sabunu faydaları ve kullanım alanları nelerdir?

Menengiç yağı içeren %100 doğal zeytinyağı sabunumuz ile cildinizdeki fazla yağdan ve biriken toksinlerden kolayca arınabilirsiniz.  Hem cilt, hem sa,  hem de vücudunuzda bıttım sabununu kullanabilirsiniz.

Bıttım sabunu son zamanlarda çok fazla tercih edilen ve kişiler tarafından merak edilen bir sabundur. Bu yazımızda sizlere Bıttım Sabunumuz hakkında bilgiler vereceğiz.

 Bıttım, kahverengi kabuğa sahip yabani bir fıstıktır. Zeytinyağı ve menengiç ağacının yağı birleştirilerek sabun elde edilir. Bıttım sabunu, Mardin’de doğmuş olmasına rağmen Siirt ile özdeşleşmiştir. Üretildiği bölgede, ismi botan sabunu olarak da bilinir.

 Kepek önleyici ve saç dökülmelerine karşı adından söz ettiren bıttım sabunu özellikle saçlara iyi gelmektedir. Düzenli kullanımda etkisini kısa sürede görebilirsiniz, saçlarınızı yumuşatarak canlı ve parlak bir görünüme sahip olabilirsiniz.%100 doğal olarak üretilen ürünümüzü rahatlıkla kullanabilir ve etkilerini görebilirsiniz.

 Bıttım sabununun faydaları

  1. Saç dökülmesini önler
  2. Saça yumuşaklık, canlılık ve parlaklık verir
  3. Cildinize uyguladığınızda ise ışıltı verir
  4. Saçınızdaki yağı dengeleyici özelliğe sahiptir
  5. Kurumuş saçlarınızı nemlendirir
  6. Saçları güçlendirir

Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılmalıdır ?

Sabunu su ile köpürtüp cildinizi temizleyiniz. Ardından bol su ile durulayınız. Saçınız için haftada 2-3 kez, cildiniz içinse her gün düzenli kullanınız.

 

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN