Bade Natural Pürüzsüzleştirici Anti – Selülit Yağı

“Zayıf ya da kilolu, yaşlı ya da genç hiç farketmeden hemen hemen bir çok kadının ortak derdi olan selülitler ile mücadele uzun ve disiplin gerektiren bir süreçtir.  Bu süreçte daha fazla hareket, sağlıklı beslenmek ve elbette bizi destekleyen ürünlerden faydalanmak olumlu sonuç için büyük önem taşıyor. Piyasada selülitlerle mücadele etmenize yardımcı olmaya hazır ürünler var.  Kalbi her zaman doğal ürünlerden yana olan ben, bugün bu ürünler arasında en doğalından bahsetmek istiyorum.

Bade Natural Pürüzsüzleştirici Anti – Selülit Yağı detayları için hazır mısınız?

Selülitli bölgeyi pürüzsüzleştirmek için içten olduğu kadar dışarıdan da destek almak gerekli. Her konuda olduğu gibi bakım ürünlerinde de doğadan ve doğanın bize sunduğu şifadan faydalanmak gerektiğine inancım sonsuz..

Bitkilerin gücü inanılmaz. Durum böyle olunca 24 bitkinin gücünü bir şişede toplamış olan Bade Natural Pürüzsüzleştirici Anti – Selülit Yağı kullanmamak benim için kaçınılmaz oldu. 

Etkilerinin daha ilk günden hissedildiği selülit yağının içeriğinde badem yağı, zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, biber yağı, kafur, mentol, ökaliptus yağı, biberiye yağı, fesleğen yağı, karabiber yağı, sedir yağı, tarçın yağı, misk, adaçayı yağı, rezene yağı, sardunya yağı, selvi yağı, zencefil yağı ve ardıç gibi cilt üzerinde olumlu etkileri kanıtlanmış olan bitkilerin yağları bulunuyor.

Pürüzsüzleştiric-Anti-Selülit-Yağı

Bade Natural Anti- Selülit yağı, uzun süreli kullanımda cildi canlandırıyor, pürüzsüzleştiriyor, cildin daha sıkı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Bu arada ben tüm bu güzel özelliklerine kokusunu da eklemek istiyorum.  Malum genelde selüliti hedef alan ürünler kullanım sırasında keskin kokuları nedeniyle pek keyif vermezler ancak Bade Natural Anti- Selülit yağı tamamen başka hissettiriyor. Ferah bir mentol kokusu sizi sarıyor. Selülit yağının kokusu benim gibi mentol kokusunu sevenler için mükemmel bir özellik olacaktır.  Başka bir artısı ise sürüldüğü anda hemen cilt tarafından emiliyor olması.

Yağlı ve yapış yapış histen uzak olarak selülitlerine savaş açacak olanların mutlaka şans vermeleri gereken bir ürün desem yanlış olmaz.  İlk kullanımda bile etki etse de gözle görülür farkı 4. haftada hissetmeye başlıyorsunuz. Daha uzun süreli ve düzenli kullanımda ise etkilerine siz bile inanamayacaksınız.  Her üründe olduğu gibi maksimum fayda için düzenli kullanmak gerektiğini unutmamak çok önemli.

Tamamen doğal hammaddeler ve %100 saf uçucu yağlardan hazırlanan Bade Natural Anti- Selülit yağı,markanın bütün ürünleri gibi  Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermiyor. Başka bir önemli detayı ise hayvanlar üzerinde test edilmemiş olması. Vegan kullanım için de uygun . Selülitlere karşı güç artık bizde !!!

Nihan Keçeci

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN