Bade Natural ile Aydınlık Bakışlar!

Gözler karşınızdaki kişi ile ilk temasta cildiniz gibi bakımı ve canlılığı hemen belli eder. Genç bakışlara sahip olmak için aynı cildimize gösterdiğimiz önem gibi göz çevremize de önem göstermemiz gerekir. Yaş aldıkça nem kaybı sebebi ile göz çevresinde de kırışıklıklar, renk değişiklikleri vb. durumlar oluşur. 

Göz çevresi diğer vücudumuzdaki diğer bölümlerden farklıdır, daha hassas ve incedir. En çok mimik yaptığımız bölgeler hareketli olması sebebi ile dudaklar yanında gözlerdir. Bu nedenle daha çabuk kırışmaya müsaittir. Düzenli bakım ve uygun ürünlerle bu yaşlanma izlerini geciktirmek bizim elimizde tabii ki… Göz çevresi yaşlanma belirtilerinin en erken görülmeye başladığı yer olduğu için 25’li yaşlar itibari ile özenli bakım yapılmaya başlanması gerekir. Tabii ki bu bakımı yaparken göz çevremizin temiz olması gerekiyor. 


Bade Natural Yaşlanma Karşıtı ve Canlandırıcı Göz Çevresi Bakım Serumu, göz çevresindeki derinin hassaslığına uygun olarak formüle edilmiş. İçeriğinde Buğday özü yağı, kayısı çekirdeği yağı, jojoba yağı, avokado yağı, çuha çiçeği yağı, lavanta yağı ve gül yağı olmak üzere 7 farklı bitkisel yağ karışımı var. Ayrıca B1, B2, B3, B6, D, E Vitaminlerini içeriyor. İçeriğindeki tüm hammaddeler %100 doğal ve saf yağlardır. 

Göz çevresinde doğal yağlanma çok az olduğu için diğer bölgelere göre kuruma ve dolayısı ile nemsiz kalıp, yaşlanma belirtilerini gösterme durumu daha yüksektir. Tüm bu bitkisel yağ karışımı ve vitaminler göz çevresindeki kırışık oluşumunu önlemeyi sağlıyor. Cildi besleyerek ve nem kazandırarak daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı oluyor. 


Yaşlanma Karşıtı ve Canlandırıcı Göz Çevresi Bakım Serumu Uygulaması:

Tamamen temizlenmiş göz çevresine uygun miktarda serumla dairesel hareketlerle ve nazikçe uygulamalısınız. Damlalıklı olduğu için ürünü istediğiniz miktarda kullanmanız kolay oluyor. Benim her iki gözüme de 1’er damla yeterli oluyor. Özellikle gece yatmadan bir süre önce uygularsanız siz yatana kadar göz çevrenizde serumu emmiş oluyor. 

Bade Natural ile Aydınlık ve Genç bakışlar …

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN