Bade Natural Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

Yaz aylarındayız, güneş ışınlarının en yoğun ve etkileyici dönemindeyiz.  Bronzlaşmak hepimizin isteği. Bunun için saatlerce güneşin altında yatıyoruz. Ayrıca vücudumuzun ihtiyacı olan D vitaminini de almamız gerekiyor. Ancak bunu cildimizin ihtiyacı olan nemi koruyarak, sağlıklı ve kalıcı bronzlaşmak ürün seçimimizde önceliğimiz olmalı.

Bade Natural Bronzlaştırıcı Güneş Yağı, Pasifik Adaları’nda yaşam ağacı olarak kabul edilen Hindistan cevizi yağı ve Afrika’da yüz yıllardır cilt bakımı için kullanılan Kakao yağı başta olmak üzere 5 farklı doğal yağdan oluşuyor.

Hindistan Cevizi Yağı; Laurik asit, linoleik asit, kaprilik asit ve kaprik asit, E vitamini ve K vitamini içeren Hindistan cevizi yağı, sıcağa karşı cildin su kaybetmesini engelleyerek cildin nemli kalmasını sağlar. Cildi besler ve D vitaminin emilimini destekler.

Havuç Yağı; Bronzlaşmada en etkili yağlardan biridir. Hindistan cevizi ile birleştiğinde nem koruma etkisini artırıyor. Ayrıca içeriğinde yüksek oranda beta karoten ve A vitamini bulunması cildin beslenmesini ve yenilenmesini sağlıyor.

Avokado Yağı:  A, B1, B2, D, E vitaminleri bakımından zengin olan Avokado yağı cildi UV ışınlarından korurken yine cildi nemlendirip, besliyor. Ayrıca güneş lekelerinin oluşmasına da engel olur.

Kakao Yağı: Güçlü bir antioksidan özelliği olan kakao yağı aynı zamanda hızlı bronzlaştırıcı etkisiyle de bilinir. Cildin kurumadan, dolayısı ile soyulma olmadan sağlıklı ve kalıcı bronzlaşmasını sağlar. Cildi nemlendirir ve esnek tutar. Aynı zamanda cildin sıkılaşmasında ve selülit oluşumunun engellenmesinde etkilidir.

Ceviz Yağı: Cilde faydalı yağ asitleri ve besinler bulunduran Ceviz yağı, güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyarak cildin hızlı bronzlaşmasına destek olur. Pürüzsüz bir bronzluk sağlar. Masaj yağı olarak da kullanılan ceviz yağı cildin yumuşaklığının korunmasını sağlar. Yıpranmış cilde onarıcı etkisi vardır.

Yine tüm ürünlerimizde olduğu gibi Bade Natural Bronzlaştırıcı Yağ’da, paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Tüm besleyici ve nemlendirici özellikli yağlardan oluşan Bade Natural Bronzlaştırıcı Yağ, hafif kıvamlı ve cilt tarafından çabuk emilen bir yapıya sahip. Dolayısı ile ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan yağ, hem nemlendirme hem de içeriğindeki yağlar sayesinde ciltte bıraktığı o nefis koku ile kalıcı bronzluğunuzun sırrı olacak.

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN