Bade Natural Arındırıcı ve Canlandırıcı Aromaterapi Doğal El Peelingi

Bakım hayatımızın bir parçası. Yüzümüz ve vücudumuz için bakımlı, güzel ,canlı ve genç görünmesi konusunda birçok ürün kullanıyoruz değil mi? Peki ya eller ? Ellerimizi günlük hayatımız içerisinde devamlı bir şeyler yapmak için kullanıyoruz. Bunun yanında başkaları ile yüz yüze iletişimde olduğumuzda konuşmamıza eşlik eden ve beden dilimizi destekleyen bir uzvumuz. Dolayısı ile evet dış görüntümüzle birlikte ilk dikkat çeken yerlerden biri de ellerimiz.
Ellerimiz dış çevreden kolay etkilenir ve kurur. Hava şartlarıi su, deterjan kullanımı,güneş ışınları Dolayısı ile yüz ve vücudumuza verdiğimiz önemi ellerimize de göstermemiz gerekiyor.
Peki el bakımı nasıl olmalı? Hepimizin aklına ilk etapta el kremleri geliyor. Tabii ki ellerimizin nemini koruması için el kremi kullanımı şart. Ancak bunun dışında da tıpkı yüz veya vücudumuzda olduğu gibi ellerimizin de ölü hücrelerden arındırılması ve nemini korumamız gerekiyor. Bu noktada zaman zaman yüzümüze uyguladığımız gibi ellerimize de onlara özel hazırlanan peeling devreye giriyor.
Bade Natural Arındırıcı ve Canladırıcı Aromaterapi Doğal El Peelingi bitkisel yağlar ve rafine olmamış deniz tuzu ile hazırlanmış. Ellerin ölü hücrelerden arınmasını ve yumuşacık olmasını sağlıyor. Bitkisel yağların kokusu ile içeriğindeki Lavanta yağı ve Portakal yağının harmanlanması sayesinde ise gerçekten eller mis gibi kokuyor .
El Peelingini isteğinize bağlı olarak haftada 1 veya 2 kez uygulayabilirsiniz. Benim duruma göre 2 veya 3 olabiliyor.

Bade Natural El Peelingi Nasıl Uygulanır?
Ambalaj kapağını açtığınızda kabın içinde yağ ve tuz ayrılmış gibi görünecektir. Biraz karıştırıp elinize bir miktar alıp tüm el yüzeyine, avuç içlerinize, tırnak ve kenarlarına masaj yapar gibi çok bastırmadan iyice ovalıyorsunuz. Sonrada ılık suyla yıkıyorsunuz. Peeling sonrası ellerinizin yumuşacık ve bebek teni gibi olduğunu göreceksiniz. Aynı yumuşaklığı ertesi gün de hissetmek ayrı bir mutluluk.

Yüzümüz ve vücut görünüşümüz kozmetik ürünlerle, bakımla ve medikal yollarla daha genç ve bakımlı hale gelebilir. Ama unutmayın ki yaşı belli eden en önemli yerlerden biri de ellerimizdir.

Bade Natural Arındırıcı ve Canladırıcı Aromaterapi Doğal El Peelingi, 120 ml. ambalajı ile her kullanım için az miktar yeterli olduğundan ellerinize uzun ömürlü bir bakım sağlayacaktır.
Tüm Bade Natural ürünleri Paraben, alkol, formaldehid, sülfat, alüminyum, mineral yağlar, petrol türevi hammaddeler , kanserojik maddeler vb. içermiyor.

Bakımlı ellerin sırrını siz de keşfedin..

 

Nihan Keçeci

 

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN