Babalar Gününe Özel Erkek Bakım Ürünlerinde % 50 İndirim

Sandal ağacının erkeksi kokusu ile bezenmiş %100 doğal erkek bakım ürünlerimizle tanışmanın tam zamanı.

erkek bakım ürünleri-bade natural

Bade Natural olarak sadece doğal olarak üretilmiş bitkilerin tohumlarından ya da kabuklarından soğuk sıkım yöntemi ile üretilmiş sabit yağları ve bitkilerin yaprak, kabuk, çiçek, kök gibi kısımlarından buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağları kullanırız. Kullandığımız bitkisel ekstraktlar doğal yöntemlerle elde edilir ve üretimi sırasında zararlı kimyasallar asla kullanılmaz. Sürdürülebilirlik ilkesine uygun olarak yenilenebilir olmayan ve geri dönüştürülmeyen hiçbir doğal kaynağı kullanmayız.

Çoğu zaman göz ardı ettiğimiz bir gerçek var ki, cildimize sürülen her ürün büyük oranda cilt tarafından emilerek dolaşım sistemimize karışır ve vücudumuz üzerinde olumsuz pek çok olayın başlamasında tetikleyici olur. Doğal kozmetik ürünler kullanarak doğal ürünlerin faydasını yaşamanın yanısıra, vücudumuza gereksiz kimyasal ürünlerin girmesini engellemiş oluyoruz.

Hem kendimiz, hem ailemiz hem de sevdikleriniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler arasında erkek bakım ürünlerimizde yer almaktadır. Yaklaşan Babalar Günü ile eşinize, sevgilinize ya da babanıza %100 doğal erkek bakım ürünlerimizden hediye edebilirsiniz.

Ürünlerimizin özelliklerine ise  aşağıda teker teker ulaşabilirsiniz.

Besleyici ve Güçlendirici Sakal Yağı: Sandal ağacının erkeksi kokusu ile bezenmiş %100 doğal sakal yağı balmı ile daha yumuşak ve konforlu sakallara sahip olmalarını sağlayacak, içeriğindeki argan yağı ve jojoba  yağı ile sakalları besler, güçlendirir, canlı ve parlak görünmesini sağlar.

Besleyici & Güçlendirici Sakal Balmı: Yumuşak ve konforlu sakallara sahip olmak  mümkün. İçeriğindeki shea yağı ve Hindistan cevizi yağı ile sakalları besler, güçlendirir, canlı ve parlak görünmesini sağlar.

Sakal ve Bıyık Şekillendirici Wax: %100 doğal sakal waxımız sakallara  ve bıyıklara istenilen şekli vermek, en doğal ve kolay yolunu sunar. Yapışkan his bırakmayan, dökülme yapmadan ve kimyasala maruz kalmadan sakalları ve bıyıklara  şekil vermeyi sağlar.

 

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.