Aydınlık Bir Cilt İçin Bade Natural Adımları

Donuk ve mat bir görünümlü cildi kim ister ki? Hava koşulları, stres, yorgunluk ve daha birçok şey cildimizi mat ve soluk gösterebiliyor. Cildimizdeki aydınlık görünümün zamanla azalmasına yardımcı olan bu etkenlerden peki nasıl kurtulabiliriz? Tüm bu görünümlerin önüne geçmek için en temel ihtiyaçlarımız iyi uyumak ve doğru beslenmektir. Ve cildimize iyi bakmak, cilt bakımını ihmal etmemek cildimizin eski formuna kavuşmasına olanak sağlayacaktır.
Diğer bir yandan ise cildimize uyguladığımız temizleyicilerin, nemlendiricilerin ve maskelerin önemi burada ortaya çıkmaktadır. Parlak ve ışıl ışıl bir görünüm için en önemli adımlardan birisi cildimizin temiz olmasıdır. Cilt temiz olmadığı sürece dilediğiniz nemlendirici ya da maskeleri uygulayın cilt istediğiniz görünüme kavuşmayacaktır.

İşte Bade Natural Cilt Temizliği İçin Kullanabileceğiniz Bakım Ürünleri

ÇAY AĞACI YAĞI & HİNT YAĞI & JOJOBA YÜZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ YAĞ

Makyaj_Temizleyici_Yag_
İçeriğindeki lavanta yağı ile yenileyici etki gösterir, çay ağacı yağı sayesinde derinlemesine temizler ve nane yağı ile ferahlık verir.

GÖZ & DUDAK İÇİN MAKYAJ TEMİZLEYİCİ YAĞ

Goz_ve_Dudak_icin_Makyaj_Temizleyici_Yag_Bade_Natural
İçeriğindeki lavanta yağı ile yenileyici etki gösterir, sığala yağı sayesinde kırışıklıkları önler.

DERİNLEMESİNE TEMİZLEYİCİ & NEMLENDİRİCİ TONİK

Antioksidan_Etkili_Nemlendirici_Tonik_Bade_Natural
Lavanta, gül ve portakal çiçeği olmak üzere üç farklı doğal bitki özü içeren formülü sayesinde cildinize enfes çiçek kokularını armağan eder. Cildinizi derinlemesine temizler; sadece temizlemek için değil, cildinizin beslenmesi, nem dengesinin sağlanması ve korunması için de kullanılması önerilir.
Ciltte koruma sağlarken, aynı zamanda cilt yenileyici özelliği ile bir tonikten daha fazlasını size sunar.

ARINDIRICI AROMATERAPİ YÜZ TEMİZLEME BALMI

Shea yağı ve hindistan cevizi yağı içeren %100 doğal yüz temizleyici balmımız cildinizi derinlemesine temizler, porlardaki kirleri arındırır. Servi yağı ve nane yağı sayesinde cildinizi tazeler.

AKTİF KÖMÜRLÜ ARINDIRICI DOĞAL YÜZ & VÜCUT SABUNU

İçeriğindeki aktif kömür sayesinde cildinizi yağdan, kirden ve toksinlerden arındırır. Porların küçülmesine, kırışıklıkların önlenmesine ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Her cilt tipi için uygundur, özellikle yağlı ciltler için tavsiye edilir

 Nemlendiriciler

NORMAL CİLTLER İÇİN KORUYUCU VE NEMLENDİRİCİ BALM

Normal ciltlerin günlük bakımı için uygundur. İçeriğindeki biberiye ve lavanta yağları sayesinde nemlendirici özelliği vardır. Zeytinyağı ve jojoba yağının bariyer güçlendirici etkisi ile ciltten su kaybını önler, böylece cildin nem dengesini korur.

HASSAS CİLTLER İÇİN RAHATLATICI VE NEMLENDİRİCİ BALM

Hassas ciltlerin günlük bakımı için uygundur. İçeriğindeki aynısefa yağı, lavanta yağı ve gül yağı ile cildinizi rahatlatır ve nemlendirir. Hassasiyetin azalmasını sağlar.

YAĞLI CİLTLER İÇİN SEBUM DENGELEYİCİ VE NEMLENDİRİCİ BALM

İçeriğinde bulunan jojoba yağı ve fındık yağı başta olmak üzere 8 farklı bitkisel yağ sayesinde cildinizde  sebum kontrolünü sağlar. Aynı zamanda cildin tazelenip yenilenmesine de yardımcı olur.

KURU CİLTLER İÇİN BESLEYİCİ VE YOĞUN NEMLENDİRİCİ BALM

Kuru ciltlerin günlük bakımı için uygundur. İçeriğindeki 9 farklı bitkisel yağ sayesinde yoğun nemlendirici özelliği vardır. Kuşburnu yağı ve argan yağının bariyer güçlendirici etkisi ile ciltten su kaybını önler. Zeytinyağı ve kayısı çekirdeği yağının besleyici özellikleri sayesinde cildi canlandırır.

Peeling ve Kil Maskesi

YULAF & ARI SÜTÜ & ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞI YENİLEYİCİ YÜZ PEELİNGİ

Cilt bakımında kullanımı M.Ö. 2000’li yıllara uzanan ve özellikle donuk, mat görünümlü ciltlerde oldukça faydalı olan yulaf başta olmak üzere, baldan üzüm çekirdeği yağına, arı sütüne kadar cilt için oldukça değerli doğal maddelerle beraber, daha 7 farklı yağı barındıran doğal bir peelingdir. Ciltteki nem dengesini korur, ferah ve canlı bir görünüm kazandırır.

ÖKALİPTUS YAĞI & HAŞHAŞ İÇERİKLİ DOĞAL PEELİNG SABUNU

İçeriğindeki ökaliptüs yağı ve zeytinyağı ile cildi nemlendirir, ferahlatır, besler. Formülündeki haşhaş taneleri ile ölü deriyi uzaklaştırarak gözenekleri temizler cildinizin nefes almasını sağlar.

KUŞBURNU ÇEKİRDEĞİ TOZU ve BENTONİT LEKE KARŞITI PEELING ETKİLİ KİL MASKESİ

Tüm cilt tipleri için kullanımı uygundur. Haftada ya da 10 günde bir cildinizi arındırmak için kullanabilirsiniz.

1 çay kaşığı kili 2 puf gül suyu ya da içme suyu ile karıştırarak kullanmalısınız. Verilen ölçü oranında yüzünüze yetecek kadar maskeyi çoğaltarak uygulama yapabilirsiniz.

 

Cildinizi doğal temizleyiciler arındırıp peeling veya maske uygulamasından sonra cildine uygun nemlendirici ile hayal ettiğin görünüme kavuşabilirsiniz.

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN