AKTİF KÖMÜRLÜ ARINDIRICI DOĞAL YÜZ & VÜCUT SABUNU

İçeriğindeki aktif kömür sayesinde cildinizi yağdan, kirden ve toksinlerden arındırır. Porların küçülmesine, kırışıklıkların önlenmesine ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Her cilt tipi için uygundur, özellikle yağlı ciltler için tavsiye edilir.

AKTİF KÖMÜRLÜ ARINDIRICI DOĞAL YÜZ & VÜCUT SABUNU

Yağlı cilt bakımı

Yağlı cilt bakımında özellikle fayda sağlayan aktif kömürlü arındırıcı sabun cilt bakımında sayısız yardıma sahiptir. Kömür sabunu ile birlikte yağlı cildinizdeki yağın emilmesini sağlayarak cildinizdeki yağ oranını dengeler. Böylece yağsız bir görünüme kavuşursunuz.
Canlı bir cilt

Cildinize sağladığı temizlik ile kirden arınmasını ve canlı bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Günlük kullanımda sabunu su ile köpürtüp cildinizi temizleyiniz. Ardından bol su ile durulayınız.

Yaşlanma karşıtıdır

Yaşlanma karşıtı özelliği ile kırışıklığa meyilli cildinize erken önlem alabilir ve cildinizin canlılığını kaybetmemesini sağlayabilirsiniz.

Kepek önleme 

Ayrıca Bade Natural Aktif kömürlü arındırıcı doğal yüz ve vücut sabununu saç temizliğinde de kullanabilir ve saçınızda oluşan kepeği önlediğini görebilirsiniz.

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN