Aknelerine Doğal ve Mucizevi Çözüm: Çay Ağacı Roll On!

Çay olarak içilmesi 18. Yüzyıla, güçlü bir antiseptik olduğunun anlaşılması ise 1920’lere dayanan Çay ağacı! Şimdi de yapraklarının damıtılarak elde edilmesinden oluşan Çay Ağacı Yağı’nın faydalarına göz atalım.

Tırnak mantarından egzamaya, diş eti sorunlarından boğaz ağrısına kadar birçok faydası olan çay ağacı yağının Akne ve Sivilce tedavisi üzerindeki etkisi inanılmaz. Bu nedenle artık birçok krem, solüsyon, tonik veya farklı cilt bakım ürünlerinde anti bakteriyel özelliğe sahip Çay ağacı yağının kullanımını görmekteyiz. 

Akne ve sivilce dönem dönem veya bazılarımızda daha sık karşılaştığımız bir cilt sorunu. Yeme alışkanlıkları, çevresel faktörler veya yanlış bakım ürünü kullanımı sivilce veya içi özlü olan Akne dediğimiz durumu ortaya çıkarıyor. 

Gündelik hayatta bu sorunu önleyici veya giderici bakım ürünleri kullanmanın dışında, acil durumda kullanabileceğiniz sivilce ve aknenizin iyice işlemeden hemen söndürecek benim bingo dediğim Bade Natural Sivilce ve Akneye Eğilimli Ciltler için Hızlı Etkili Sebum kontrol Roll On makyaj çantanızdan ayrılmayacak parçalardan. Sivilce veya aknenizin olduğu bölgeye  lokal olarak  uyguladığınızda içeriğindeki doğal antiseptikler sayesinde hemen sivilce ve akne ile savaşmaya başlıyor.   Aynı zamanda içeriğindeki Lavanta yağı ile cildiniz rahatlıyor ve gözenek karşıtı bakım sağlamış oluyorsunuz.  Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermeyen roll on’u  kullanmadan önce cildinizi iyice temizlemeniz gerekiyor.

 Sonrasında bilyeli  ucu sayesinde kolayca ilgili bölgeye uygulayabilirsiniz.  Cilt tarafından emildikten sonra günlük cilt bakım rutininize devam edebilirsiniz.

Henüz yorum yok

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.

Bade Natural Cilt Bakım Blogu

BİZİ TAKİP EDİN